close
دانلود آهنگ جدید
واحدهای اجاره نشین دانشگاه پیام نور تعیین تکلیف می‌شود

رمان 98 - دانلود فیلم و سریال خارجی

واحدهای اجاره نشین دانشگاه پیام نور تعیین تکلیف می‌شود

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه 01 آذر 1398
آهنگ یاس بغض یعنی
پخش آنلاین DOWNLOAD بازدید : 999 مشاهده
00:00
00:00
دانلود فیلم سینمایی چهارراه استانبول با کیفیت FullHD1080P
دانلود فیلم سینمایی چهارراه استانبول با کیفیت FullHD1080P
دانلود سریال کره ای شاهزاده صد روزه من 100Days My Prince محصول TVn
دانلود سریال کره ای شاهزاده صد روزه من 100Days My Prince محصول TVn
دانلود آهنگ دریابم (وای خدا تو ببین) از محسن یگانه با کیفیت 320 و 128
دانلود آهنگ دریابم (وای خدا تو ببین) از محسن یگانه با کیفیت 320 و 128
دانلود آهنگ یه مدت از مرداد با کیفیت 128 و 320
دانلود آهنگ یه مدت از مرداد با کیفیت 128 و 320
دانلود رایگان سریال Halka با زیرنویس فارسی محصول ES Film
دانلود رایگان سریال Halka با زیرنویس فارسی محصول ES Film
دانلود سریال کره ای Clean With Passion For Now با زیرنویس فارسی محصول jTBC
دانلود سریال کره ای Clean With Passion For Now با زیرنویس فارسی محصول jTBC
دانلود آهنگ زمستون از ایمان غلامی با کیفیت 320 و 128
دانلود آهنگ زمستون از ایمان غلامی با کیفیت 320 و 128
دانلود آهنگ تو که معروفی از ایوان بند با کیفیت 128 و 320
دانلود آهنگ تو که معروفی از ایوان بند با کیفیت 128 و 320
دانلود سریال ایرانی نهنگ آبی با کیفیت FullHD1080P اینترنت نیم بها
دانلود سریال ایرانی نهنگ آبی با کیفیت FullHD1080P اینترنت نیم بها
دانلود سریال اتاق شماره No 309 با زیرنویس فارسی محصول Fox TV
دانلود سریال اتاق شماره No 309 با زیرنویس فارسی محصول Fox TV
خرید لوازم جانبی موبایل تبلیغات شما

واحدهای اجاره نشین دانشگاه پیام نور تعیین تکلیف می‌شود

به گزارش پیام نورنا (PNUNA.COM) : تسنیم – حسن علیزاده در جمع خبرنگاران اظهار داشت: آذربایجان غربی از نظر زیرساختی در طول یک دهه گذشته علی‌رغم وجود مشکلات بسیار پیشرفت‌های زیادی به ویژه در مرکز ارومیه داشته است.

دانشگاه پیام نور 560 شعبه داخلی و خارجی دارد

وی با بیان این که دانشگاه پیام نور به دنبال جذب دانشجویان متوسط و تبدیل این افراد به دانشجویان سطح عالی، خاطر نشان کرد: در حاضر در داخل کشور 500 شعبه وجود دارد و بیش از 60 مورد در خارج از مرزها قرار دارد و با همین تعداد به دنبال تحقق اهداف خود هستیم که به آن نیز رسیده‌ایم.

معاون علمی دانشگاه پیام نور گفت: بحث توسعه‌ای چند سالی است که در دانشگاه در حال اجراست و کیفی سازی تنها هدف توسعه‌ای است که به دنبال دستیابی به آن بوده و با موضوع توسعه‌ای کمی غریبه هستیم.

وی تأکید کرد: با توجه به توسعه‌ای که در سطح دانشگاه‌های داخلی و خارجی وجود دارد به دنبال افزایش نفوذ و تأثیرگذاری دانشگاه را در منطقه افزایش داده و قسمتی از مشکلات را با استفاده از توان دانشگاه و دانشجو برطرف کرد.

تبدیل وضعیت کارمندان دانشگاه پیام نور با بیش از 10 سال سابقه خدمت صورت می‌گیرد

علیزاده با اشاره به وضعیت نیروهای قراردادی بیان کرد: در برخی از حوزه‌ها نیروهای اضافی داریم که باید ساماندهی شوند و در بحث تبدیل وضعیت در بحث نیروهای اداری با مشکل آزمون استخدامی روبرو هستند که برای تبدیل وضعیت باید این آزمون را پشت سر بگذارند و افرادی که بیشتر از یک دهه تجربه خدمت در دانشگاه دارند با پشت سر گذاشتن آزمون و مصاحبه تبدیل وضعیت صورت می‌گیرد.

وی با اشاره به بازنشستگی بیش از یک هزار نفر در دانشگاه پیام نور در سال 98 یادآور شد: هر پرسنلی که از دانشگاه خارج می‌شود شماره پرسنلی فرد به افراد جدید اختصاص یافته و استخدام به صورت عادلانه صورت می‌گیرد.
وی ابراز کرد: دیوان محاسبات کشور در سال 96 نامه‌ای در مورد دوران پس از زایمان به دستگاه‌ها ارسال کرده که بر اساس از پرداخت هزینه دوره زایمان ممنوع بوده و تأمین اجتماعی باید برای پرداخت هزینه‌ها اقدام کند که متأسفانه از پرداخت امتناع کرده و در همین راستا شکایتی از سوی دانشگاه پیام نور به دیوان محاسبات ارسال شد که در نهایت رأی به نفع دانشگاه صادر شد.

معاون اداری مالی و علمی دانشگاه پیام نور تصریح کرد: اولویت برنامه‌های دانشگاه در سال 98 پرداخت به موضوع اجاره نشینی برخی از واحدهاست که در آذربایجان غربی تنها واحد سلماس در واحد اجاره‌ای به سر می‌برد که در بودجه سال 98 برای آن رقمی در نظر گرفته شده است.

وی ضمن تبریک هفته پژوهش عنوان کرد: بخشی از بودجه دستگاه‌های اجرایی به عنوان سهم پژوهش در نظر گرفته شده که متأسفانه در جای خود هزینه نشده و اهتمامی به انجام این کار ندارند که نتایج خوبی در آینده نخواهد داشت.

علیزاده تأکید کرد: معوقات سنوات گذشته بسیار بالا بوده به نوعی که از سال 93 نیز معوقاتی داشتیم که این معوقات پرداخت شده است و به دنبال جبران هستیم.

وی اظهار داشت: 960 میلیارد تومان اعتبار دانشگاه پیام نور است که ماهانه 70 میلیارد تومان به صورت ماهانه به کارکنان پرداخت می‌شود که سالانه 908 میلیارد تومان از این رقم به عنوان عیدی، پاداش، حقوق و افراد حق‌التدریسی پرداخت می‌شود و 14 میلیارد بودجه فرهنگی است.

دانلود نمونه سوالات پیام نور


لینک منبع و پست :واحدهای اجاره نشین دانشگاه پیام نور تعیین تکلیف می‌شود
http://pnuna.com/65846/%d8%aa%da%a9%d9%84%db%8c%d9%81-%d9%88%d8%a7%d8%ad%d8%af%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a7%d8%ac%d8%a7%d8%b1%d9%87-%d9%86%d8%b4%db%8c%d9%86-%d9%be%db%8c%d8%a7%d9%85-%d9%86%d9%88%d8%b1/

Web results واحدهای اجاره نشین دانشگاه پیام نور تعیین تکلیف می‌شود- اخبار استانها ... Translate this page Dec 19, 2018 - معاون دانشگاه پیام نور گفت: تبدیل وضعیت کارمندان دانشگاه پیام نور با سابقه بیش از ده سال با پشت سر گذاشتن آزمون‌های لازم و مصاحبه صورت ... واحدهای اجاره نشین دانشگاه پیام نور تعیین تکلیف می‌شود - خبروان Translate this page Dec 19, 2018 - معاون دانشگاه پیام نور گفت: تبدیل وضعیت کارمندان دانشگاه پیام نور با سابقه بیش از ده سال با پشت سر گذاشتن آزمون‌های لازم و مصاحبه صورت ... واحدهای اجاره نشین دانشگاه پیام نور تعیین تکلیف می شود - خبرگزاری ... - Translate this page Dec 19, 2018 - واحدهای اجاره نشین دانشگاه پیام نور تعیین تکلیف می شود. معاون دانشگاه پیام نور گفت: تبدیل وضعیت کارمندان دانشگاه پیام نور با سابقه بیش از ... واحدهای اجاره نشین دانشگاه پیام نور تعیین تکلیف می شود - پایگاه خبری ... - Translate this page Dec 19, 2018 - واحدهای اجاره نشین دانشگاه پیام نور تعیین تکلیف می شود. معاون دانشگاه پیام نور گفت: تبدیل وضعیت کارمندان دانشگاه پیام نور با سابقه بیش از ... واحدهای اجاره نشین دانشگاه پیام نور تعیین تکلیف می شود | تی نیوز Translate this page Dec 19, 2018 - معاون دانشگاه پیام نور گفت: تبدیل وضعیت کارمندان دانشگاه پیام نور با سابقه بیش از ده سال با پشت سر گذاشتن آزمون های لازم و مصاحبه صورت می ... واحدهای اجاره نشین دانشگاه پیام نور تعیین تکلیف می‌شود Translate this page Dec 19, 2018 - معاون دانشگاه پیام نور گفت: تبدیل وضعیت کارمندان دانشگاه پیام نور با سابقه بیش از ده سال با پشت سر گذاشتن آزمون‌های لازم و مصاحبه صورت ... واحدهای اجاره نشین دانشگاه پیام نور تعیین تکلیف می‌شود - خبر از ما Translate this page معاون دانشگاه پیام نور گفت: تبدیل وضعیت کارمندان دانشگاه پیام نور با سابقه بیش از ده سال با پشت سر گذاشتن آزمون‌های لازم و مصاحبه صورت می‌گیرد. Images for ‫واحدهای اجاره نشین دانشگاه پیام نور تعیین تکلیف می‌شود‬‎ More images for واحدهای اجاره نشین دانشگاه پیام نور تعیین تکلیف می‌شودReportedReport imagesThank you for the feedback. Report another imagePlease report the offensive image. CancelDone(function(){var a=document.querySelector("#taw"),b=document.querySelector("#topstuff");if(a&&!a.clientHeight&&b&&!b.clientHeight)for(var c=document.querySelector("#rso").children,d=0;d
دیدگاه کاربران
  • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی


تبلیغات بنری

محل تبلیغات شما

آرشیو

درخواست آهنگ مجاز

آهنگ مورد نیاز خود را درخواست کنید.

تبلیغات بنری
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما
مطالب
آمار سایت
 • تعداد مطالب 245
 • تعداد دیدگاه ها 0
 • تعداد کاربران انلاین 3
 • تعداد اعضای سایت 0
 • بازدید امروز 62
 • بازدید دیروز 119
 • بازدید کل 33,722
کدهای اختصاصی
تبلیغات متنی
هایپرتمپ

دانلود جدیدترین قالب های روز دنیا

www.hypertemp.ir
دانلود فیلم ایرانی جدید

پلان فیلم دنیای فیلم و سریال

Www.PelanFiLm.Com
تبلیغات متنی شما

محل تبلیغات متنی

dlroman98
تبلیغات متنی شما

محل تبلیغات متنی شما

dlroman98